TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Samsung Galaxy S10: czytnik linii papilarnych w ekranie będzie mógł mierzyć tętno i przepływ krwi

samsung galaxy s10 render

Następny flagowiec Samsunga, czyli Galaxy S10, ma wprowadzić długo wyczekiwaną i długo opracowywaną funkcję – wbudowany w ekran skaner odcisków palców. Czytnik użyty w Galaxy S10 zaoferuje także różne dodatkowe możliwości.

Oprócz nowego czytnika linii papilarnych S10 wprowadzi także potężny procesor wykonany w nowym procesie litograficznym 7 nm. W połączeniu z odświeżonym designem flagowiec Samsunga będzie z pewnością jednym z najciekawszych urządzeń zaplanowanych na 2019 rok.

galaxys10-czytnik Samsung Galaxy S10: czytnik linii papilarnych w ekranie będzie mógł mierzyć tętno i przepływ krwi

Umieszczenie czytnika linii papilarnych w ekranie jest według koreańskiego giganta idealnym rozwiązaniem na problemy, głównie natury ergonomicznej, związane z usytuowaniem go w ramce pod ekranem lub na tylnym panelu urządzenia. Według informacji z Korei Południowej Samsung rozważał trzy alternatywne rozwiązania, decydując się w końcu na ultradźwiękowy czytnik wyprodukowany przez firmę Qualcomm. Element ten będzie umieszczony pod 1,2-milimetrowym panelem OLED i oprócz odblokowania urządzenia zaoferuje wsparcie dla obsługi gestami, wodoodporność, a także dodatkowe funkcje takie jak pomiar tętna i przepływu krwi.

Źródło: Phonearena

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
100%
1 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top