Wiadomości

Samsung Galaxy S7 Edge jeszcze bardziej zakrzywiony niż jego poprzednik?

Plotki na temat nowej generacji flagowych smartfonów Samsunga przybierają na sile. Najnowsze z nich sugerują, że wariant Edge modelu Galaxy S7 doczeka się ekranu zakrzywionego na wszystkich krawędziach.

Wprowadzając Galaxy Note Edge, Samsung zaprezentował coś innowacyjnego – wyświetlacz zagięty z jednej strony, na którym prezentowane były różne informacje i powiadomienia. Nie było to coś, bez czego nie moglibyśmy się obejść, ale zdecydowanie wyróżniało ten model z grona innych nie tylko w swojej półce cenowej, ale i na całym rynku. Gdy kilka miesięcy później koreański producent oficjalnie ujawnił Samsunga Galaxy S6 Edge, ujrzeliśmy ewolucję tego rozwiązania w postaci podwójnie zakrzywionego ekranu. Ponownie nie jest to nic nadzwyczajnego, ale nadaje smartfonowi własnego, nietypowego charakteru. W przypadku Galaxy S7 możemy spodziewać się natomiast kolejnego rozwinięcia idei Edge. Zgodnie z najnowszymi doniesieniami, Samsung Galaxy S7 Edge może mieć ekran zagięty nie tylko z prawej i lewej strony, ale także z góry oraz dołu. Chociaż sensowność takiego rozwiązania w ujęciu funkcjonalności wydaje się wątpliwa, estetycznie może to prezentować się całkiem nieźle, aczkolwiek nie wiadomo, jak miałoby to dokładnie wyglądać. Oprócz tego, źródła donoszą, że Samsung może przywrócić w przyszłorocznym flagowcu czytnik kart microSD. Na razie jednak nic nie zostało potwierdzone.

Źródło: Ubergizmo

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close