Wiadomości

Samsung Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge już w ofercie T-Mobile

T-Mobile rozpoczyna przedsprzedaż najnowszych flagowców Samsunga, które można zamówić w e-sklepie operatora. Wysyłka ruszy kilka dni przed oficjalnym startem sprzedaży.

Z oferty przedsprzedaży mogą skorzystać zarówno klienci biznesowi, jak i indywidualni. W ofercie dla rynku biznesowego smartfony dostępne są od 9 zł, klienci indywidualni mogą nabyć urządzenia od 1329 zł (Galaxy S7) i 1709 zł (Galaxy S7 Edge). Do każdego telefonu przygotowany został prezent – okulary Gear VR. Do końca przedsprzedaży pozostało 13 dni. T-Mobile rozpocznie wysyłkę zamówionych egzemplarzy 7 marca. Oferta dostępna jest pod tym adresem. Przy okazji zapraszamy do zapoznania z pierwszymi wrażenia z użytkowania Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge.

Źródło: T-Mobile

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close