Wiadomości

Samsung Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge również w ofertach Orange i Play

Orange i Play poinformowali o wprowadzeniu do swoich ofert najnowszych smartfonów Samsunga, dostępnych w ramach przedsprzedaży, do których zamówień dorzucane są okulary Gear VR.

Jak przystało na flagowca, cena Galaxy S7 jest dosyć wysoka – w Smart Planach LTE w Orange waha się od 1349 zł przy miesięcznym zobowiązaniu 149.99 zł do 2449 zł z abonamentem 39.99 zł na miesiąc. Galaxy S7 jest do kupienia w cenach od 1759 zł do 2859 zł. Obydwa modele są również dostępne w ofertach ratalnych. W pakiecie ze smartfonami Samsunga sprzedawane są gogle wirtualnej rzeczywistości Gear VR. Z oferty można skorzystać udając się pod ten adres. W sieci Play Galaxy S7 i S7 Edge można kupić w Mixie oraz planach abonamentowych dla klientów indywidualnych i biznesowych. Przykładowo, decydując się na taryfę Formuła Smartfon Unlimited trzeba liczyć się z wydatkiem od 749 zł do 2929 zł (S7) oraz 1149 zł do 3329 zł (S7 Edge), przy czym niższe z kwot zarezerwowane są dla ofert z miesięczną opłatą w wysokości 199.99 zł. Dla zainteresowanych – cennik Galaxy S7 i S7 Edge w Play.

Źródło: Orange, Play

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close