TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Samsung Galaxy S7 i S7 Edge w przedsprzedaży w zestawie z Gear VR

Samsung Galaxy S7 i S7 Edge w przedsprzedaży w zestawie z Gear VR

Poznaliśmy oficjalne, polskie ceny najnowszych flagowców Samsunga, których sprzedaż ruszy od 11 marca. Zamawiając je w sklepie producenta, w gratisie otrzymujemy gogle wirtualnej rzeczywistości Gear VR.

Wczoraj Samsung oficjalnie zaprezentował długo wyczekiwane Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge. Smartfony, jak przystało na najwyższą półkę, cechują się bezkompromisową wydajnością, świetnym wykonaniem i ogromnymi możliwościami fotograficznymi. O wrażeniach Teleguru z ich użytkowania możecie przeczytać w tym miejscu. Tymczasem poznaliśmy ceny urządzeń w Polsce. W sklepie internetowym Samsunga ruszyła przedsprzedaż obydwu modeli w kolorach czarnym i białym, w zestawie z wartymi 699 złotych okularami Gear VR. Cena Samsunga Galaxy S7 32 GB wynosi 3199 złotych, zaś Samsung Galaxy S7 Edge 32 GB wyceniono na 3599 złotych. Wysyłka jest darmowa i ruszy 11 marca bieżącego roku.

Źródło: Samsung, własne

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
28.57%
2 głosy
28.57%
2 głosy
42.86%
3 głosy
0%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top