TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Samsung Galaxy S7 pojawi się szybciej niż planowano?

Samsung Galaxy S7 pojawi się szybciej niż planowano?

Nim na rynku pojawił się Galaxy S6, w sieci nie brakowało już pierwszych doniesień o jego następcy. Teraz plotki te coraz bardziej się nasilają, a niektóre źródła są zdania, że Samsung w obawie przed Apple i jego nadchodzącym iPhone’em 6S pospieszy się z premierą Galaxy S7.

Digitimes, powołując się na koreańskie źródło w postaci serwisu Newsis, twierdzi, że Samsung zamierza wydać na rynek następcę Galaxy S6 dwa lub trzy miesiące wcześniej niż początkowo zakładano. Oznacza to, że nowy flagowiec zawitałby na półki sklepowe tuż przed końcem 2015 roku. Firma rzekomo przyspiesza cały proces produkcyjny i intensywnie pracuje nad tym, aby zdążyć ze smartfonem w okolice premiery konkurencyjnego urządzenia ze stajni Apple. Spekuluje się, że iPhone 6S pojawi się na przełomie września i października. Plotka wydaje się być jednak z gatunku tych, w które nie sposób uwierzyć. Wydanie w jednym roku dwóch flagowych urządzeń z tej samej linii byłoby dla Samsunga prawdziwym precedensem, przy okazji postrzeganym jako całkowicie nerwowe posunięcie. O wiele bardziej prawdopodobne, że producent wkrótce zapowie Galaxy Note 5 czy Galaxy S6 Edge Plus.

Źródło: BGR

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
27.27%
3 głosy
27.27%
3 głosy
18.18%
2 głosy
27.28%
3 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top