Samsung Galaxy S9 – liczba zamówień przedsprzedażowych w Korei poniżej oczekiwań

s9 850x478

Zapowiadając następcę Galaxy S8, Samsung był pewien, że jego nowy flagowiec będzie sprzedawał się lepiej niż poprzednik. Okazuje się jednak, że może wcale nie być tak różowo – wystarczy spojrzeć na liczbę zamówień przedsprzedażowych telefonu w Korei Południowej.

Nie wiadomo, jakie były początkowe oczekiwania Samsunga dotyczące zainteresowania Koreańczyków telefonami Galaxy S9 i S9+. Wiadomo jednak, że rzeczywistość zawiodła te oczekiwania. Liczba urządzeń zamówionych w preorderze przez mieszkańców Korei jest prawdopodobnie mniejsza niż rok temu w przypadku Galaxy S8.

Niemniej należy pamiętać, że dane potwierdzające niewielkie zainteresowanie telefonem dotyczą jedynie pierwszych dni sprzedaży przedpremierowej. Nie należy się więc bardzo nimi sugerować – niewielki popyt na Galaxy S9 w tych dniach mógł zależeć od wielu czynników. Ponadto wynik “poniżej oczekiwań” dotyczy jedynie Korei – być może na innych rynkach urządzenie cieszy się większym zainteresowaniem.

Sprzedaż przedpremierowa najnowszego flagowca Samsunga będzie trwała do 16 marca. Tego dnia telefony trafią na półki sklepowe.

Source: Ubergizmo

Your opinion

What is your opinion on that?

I like
I have mixed feelings
I do not like
I have no opinion
50%
1 votes
0%
0 votes
50%
1 votes
0%
0 votes

Comments

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top