Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Samsung Galaxy S9 – liczba zamówień przedsprzedażowych w Korei poniżej oczekiwań

Zapowiadając następcę Galaxy S8, Samsung był pewien, że jego nowy flagowiec będzie sprzedawał się lepiej niż poprzednik. Okazuje się jednak, że może wcale nie być tak różowo – wystarczy spojrzeć na liczbę zamówień przedsprzedażowych telefonu w Korei Południowej.

Nie wiadomo, jakie były początkowe oczekiwania Samsunga dotyczące zainteresowania Koreańczyków telefonami Galaxy S9 i S9+. Wiadomo jednak, że rzeczywistość zawiodła te oczekiwania. Liczba urządzeń zamówionych w preorderze przez mieszkańców Korei jest prawdopodobnie mniejsza niż rok temu w przypadku Galaxy S8.

Niemniej należy pamiętać, że dane potwierdzające niewielkie zainteresowanie telefonem dotyczą jedynie pierwszych dni sprzedaży przedpremierowej. Nie należy się więc bardzo nimi sugerować – niewielki popyt na Galaxy S9 w tych dniach mógł zależeć od wielu czynników. Ponadto wynik „poniżej oczekiwań” dotyczy jedynie Korei – być może na innych rynkach urządzenie cieszy się większym zainteresowaniem.

Sprzedaż przedpremierowa najnowszego flagowca Samsunga będzie trwała do 16 marca. Tego dnia telefony trafią na półki sklepowe.

Source: Ubergizmo
Tagi

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close