Samsung Galaxy S9 – liczba zamówień przedsprzedażowych w Korei poniżej oczekiwań

s9 850x478

Zapowiadając następcę Galaxy S8, Samsung był pewien, że jego nowy flagowiec będzie sprzedawał się lepiej niż poprzednik. Okazuje się jednak, że producent nie powinien przedwcześnie cieszyć się sukcesem – stonowanie tej radości sugeruje chociażby liczba zamówień przedsprzedażowych telefonu w Korei Południowej.

Nie do końca wiadomo, jakie były początkowe oczekiwania Samsunga co do zainteresowania Koreańczyków telefonami Galaxy S9 i S9+. Wiadomo jednak, że rzeczywistość zawiodła te oczekiwania. Liczba urządzeń zamówionych w preorderze przez mieszkańców Korei jest prawdopodobnie mniejsza niż rok temu w przypadku Galaxy S8.

Faktem jest jednak, że dane o małym zainteresowaniu telefonem dotyczą jedynie pierwszych dni sprzedaży przedpremierowej, w związku z czym nie należy bardzo się nimi sugerować – niewielki popyt na Galaxy S9 w tych dniach mógł zależeć od wielu czynników. Ponadto warto pamiętać, że wynik „poniżej oczekiwań” dotyczy jedynie Korei – być może na innych rynkach telefon cieszy się większym zainteresowaniem.

Sprzedaż przedpremierowa najnowszego flagowca Samsunga będzie trwała do 16 marca. Tego dnia telefony trafią na półki sklepowe.

Źródło: Ubergizmo

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
50%
1 głosy
0%
0 głosy
50%
1 głosy
0%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top