Samsung Galaxy S9 – wyciekły nowe rendery

galaxy_s9_1-640x373

Z tygodnia na tydzień w internecie pojawia się coraz więcej pogłosek na temat Samsunga Galaxy S9. Kilka dni temu media informowały, że w smartfonie zmieni się położenie czytnika linii papilarnych. W sieci krążą też rzekome wizualizacje nowego flagowca koreańskiego producenta. Teraz do tego wszystkiego dołączają kolejne rendery, które prawdopodobnie również prezentują najnowszego Galaxy.

Wizualizacje opublikował na Twitterze leakster @OnLeaks. Jeśli przedstawiają one rzeczywisty wygląd Galaxy S9, to wygląda na to, że pogłoski dotyczące podobieństwa smartfona do jego poprzednika, czyli S8, były prawdziwe. S9 różni się od S8 głównie nieco cieńszym paskiem u góry ekranu, dzięki czemu ekran najnowszego Galaxy jest odrobinę większy od wyświetlacza poprzednika.

Czytnik linii papilarnych będzie ponownie znajdował się z tyłu urządzenia. Producent wziął sobie do serca uwagi użytkowników Galaxy S8 i postanowił zmienić położenie sensora – powędruje on pod aparat. Pulsometr natomiast zostanie umieszczony w linii bocznej aparatu, czyli tam, gdzie w S8 był czytnik.

Source: Ubergizmo

Your opinion

What is your opinion on that?

I like
I have mixed feelings
I do not like
I have no opinion
100%
1 votes
0%
0 votes
0%
0 votes
0%
0 votes

Comments

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top