Samsung Galaxy S9 – wyciekły nowe rendery

Z tygodnia na tydzień w internecie pojawia się coraz więcej pogłosek na temat Samsunga Galaxy S9. Kilka dni temu media informowały, że w smartfonie zmieni się położenie czytnika linii papilarnych. W sieci krążą też rzekome wizualizacje nowego flagowca koreańskiego producenta. Teraz do tego wszystkiego dołączają kolejne rendery, które prawdopodobnie również prezentują najnowszego Galaxy.

Wizualizacje opublikował na Twitterze leakster @OnLeaks. Jeśli przedstawiają one rzeczywisty wygląd Galaxy S9, to wygląda na to, że pogłoski dotyczące podobieństwa smartfona do jego poprzednika, czyli S8, były prawdziwe. S9 różni się od S8 głównie nieco cieńszym paskiem u góry ekranu, dzięki czemu ekran najnowszego Galaxy jest odrobinę większy od wyświetlacza poprzednika.

Czytnik linii papilarnych będzie ponownie znajdował się z tyłu urządzenia. Producent wziął sobie do serca uwagi użytkowników Galaxy S8 i postanowił zmienić położenie sensora – powędruje on pod aparat. Pulsometr natomiast zostanie umieszczony w linii bocznej aparatu, czyli tam, gdzie w S8 był czytnik.

Źródło: Ubergizmo

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
100%
1 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top