Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Samsung Galaxy Tab Active2 oficjalnie – nowy tablet dla biznesu

Samsung zaprezentował tablet Galaxy Tab Active2, stworzony z myślą o profesjonalistach w takich branżach jak transport, bezpieczeństwo publiczne czy produkcja.

Urządzenie wyposażono w 8-calowy ekran o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, rysik S Pen, ośmiordzeniowy procesor Exynos 7870, 3 GB RAM oraz 16 GB pamięci wewnętrznej i czytnik kart microSD (do 256 GB). Do dyspozycji mamy również aparaty 5 i 8 Mpix, LTE kat. 6 (300 Mbps), wymienną baterię 4450 mAh, a wszystkim zarządza system Android w wersji 7.1 Nougat.

Galaxy Tab Active2 wyróżnia się certyfikatami IP68 oraz MIL-STD-810, który potwierdza wytrzymałość na nagły wzrost ciśnienia i temperatury, drgania a także upadek z wysokości. Co więcej, tablet otrzymał dodatkową, antywstrząsową obudowę ochronną, odporną na przypadkowe upuszczenia z wysokości do 1.2 m.

Nowość Samsung oferuje również wysoki poziom bezpieczeństwa dzięki funkcjom takim jak Bezpieczny Katalog (Knox Container) oraz nowemu skanerowi linii papilarnych i opcji rozpoznawania twarzy, która umożliwia biometryczne uwierzytelnianie.

Samsung Galaxy Tab Active2 zadebiutuje na wybranych rynkach jeszcze w tym miesiącu.

Źródło: Samsung
Back to top button