Wiadomości

Samsung Galaxy Tab S4 pojawia się w GeekBench

Następca Galaxy Tab S3 już niedługo ma zostać zaprezentowany przez Samsunga. Tablet koreańskiego producenta pojawił się wśród wyników benchmarku GeekBench, dzięki czemu poznaliśmy nowe informacje na temat specyfikacji urządzenia.

Model przetestowany w GeekBench został oznaczony numerem SM-T835. Podobnie jak w przypadku wcześniejszych tabletów z tej serii, sprzedawane będą dwa warianty – jeden z łącznością LTE, a drugi z samym Wi-Fi. Spodziewamy się, że jeden z nich będzie mieć numer SM-T830. Galaxy Tab S4 będzie wyposażony w mocny, 8-rdzeniowy procesor Snapdragon 835 od Qualcomma połączony z 4 GB RAM-u i 64 GB pamięci wewnętrznej. Urządzenie działać będzie pod kontrolą Androida w wersji 8.1 Oreo. Jak dowiadujemy się z wcześniejszych przecieków, ekran tabletu Samsunga będzie mieć przekątną 10,5 cala i rozdzielczość 1 600 na 2 560 pikseli. Przedni aparat ma korzystać z 8-megapikselowego obiektywu, a z tyłu ujrzymy jednostkę o rozdzielczości 12 MP. Nie zabraknie także czytnika linii papilarnych.

Nowy tablet od Samsunga prawdopodobnie zostanie przedstawiony razem z Galaxy Note 9 pod koniec sierpnia tego roku.

Source: Geekbench
Tagi

Marcin

Z technologią związany praktycznie od zawsze. Swoją karierę redaktorską rozpoczął jeszcze w 2013 roku. Użytkownik głównie sprzętu Sony. Fan grania na PS2 i PS3. Tymczasowy krakus, urodzony w Gdańsku, a dorastający w Bieszczadach. W wolnych chwilach zwiedza Europę swoim dziesięcioletnim Fiatem Punto. Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II.

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close