Samsung Gear Fit2 Pro na polskim rynku

fit2-pro-850x478

Samsung ogłosił dziś wprowadzenie na nasz rynek inteligentnej opaski Gear Fit2 Pro, która w porównaniu z poprzednią generacją oferuje więcej funkcji przydatnych podczas codziennego treningu. Producent postanowił, że urządzenie będzie pracować pod kontrolą systemu Tizen.

Specyfikacja techniczna opaski obejmuje 1,5-calowy, zakrzywiony ekran Super AMOLED pracujący w rozdzielczości 216 x 432 pikseli z ochroną Cornig Gorilla Glass 3, dwurdzeniowy układ 1,0 GHz oraz pamięć operacyjną wynosząca 512 MB. Użytkownik dostanie do dyspozycji pamięć 4 GB, a z modułów łączności: GPS z GLONASS, Bluetooth 4.2 i WiFi b/g/n. Jednak dla pasjonatów wysiłku fizycznego ważne będą takie parametry, jak obecność pulsometru, żyroskopu czy obsługa zaawansowanych aplikacji przydatnych podczas treningu oraz monitor snu i tętna w czasie rzeczywistym. Wodoodporność do pięciu metrów sprawi, że opaskę z powodzeniem wykorzystamy podczas treningu na basenie.

Samsung chwali się, że Gear Fit2 Pro bez problemu obsłuży aplikację Spotify, a 4 GB pamięci wbudowanej pozwoli na przechowanie do 500 plików muzycznych. Urządzenie będzie zgodne z Androidem w wersji 4.4 lub nowszym oraz iOSem w wersji 9.0 lub nowszym. W przypadku smartfonów z serii Galaxy wystarczy Android 4.3. Na rynku zegarek zadebiutował w wariancie czerwonym oraz czarnym. Sprzęt jest wyceniany na 950 złotych i można już go znaleźć w najpopularniejszych sklepach z elektroniką.

Your opinion

What is your opinion on that?

I like
I have mixed feelings
I do not like
I have no opinion
100%
1 votes
0%
0 votes
0%
0 votes
0%
0 votes

Comments

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top