Wiadomości

Samsung Gear S2 i Microsoft Lumia 550 w Play

Play uzupełnił swoją ofertę o trzy ciekawe urządzenia – inteligentny zegarek Gear S2 w wersji sportowej i Classic, a także jeden z najnowszych telefonów Microsoftu z Windows 10, czyli Lumię 550.

Nowe urządzenia dostępne są w ofertach na kartę, Mix oraz abonamencie. Cena Microsoft Lumii 550 w Play na Kartę wynosi 749 zł. Z kolei smartwatche Samsung Gear S2 i Gear S2 kosztują odpowiednio 1599 i 1699 zł. W Nowej Elastycznej Formule Mix z Internetem telefon Microsoftu można nabyć w cenie zaczynającej się od 1 zł, zaś zegarki oferowane są w kwocie od 679 do 1119 zł. W Formule Smartfon Unlimited przy sprzedaży na odległość każdy ze sprzętów jest dostępny od symbolicznej złotówki m.in. w planach abonamentowych 199.99, 149.99 i 129.99 zł miesięcznie. Lumię 550 i zegarki Gear S2 mogą również zakupić użytkownicy korzystający z oferty Red Bull Mobile Energy. Dla zainteresowanych – cennik Microsoft Lumia 550 i Samsung Gear S2 w Play.

Źródło: Play

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close