TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Samsung Gear S2 w nowych odsłonach

Samsung Gear S2 w nowych odsłonach

Samsung wprowadza do oferty dwie nowe, eleganckie edycje smartwatcha Gear S2 Classic – w kopertach 18 K Rosel Gold i Platinum.

Nowy Gear S2 Classic będzie obsługiwał technologię NFC z możliwością dostępu do platformy Samsung Pay, która będzie dostępna dla użytkowników zegarka od początku roku, najpierw w Stanach Zjednoczonych. Edycje w kopertach Rose Gold z paskiem z naturalnej skóry Ivory Genuine Leather Band oraz Platinum z czarnym paskiem z naturalnej skóry Black Genuine Leather Band zadebiutują w sprzedaży od lutego tego roku. W celu zwiększenia możliwości personalizacji, Samsung rozszerza również linię pasków i tarcz dla Gear S2. Firma współpracuje z wysokiej klasy projektantami, takimi jak Colombo, w zakresie pasków do zegarków klasy premium. Z kolei na tarczach znaleźć można postacie z komiksów i kreskówek Fistaszki (Peanuts) czy grafikę zaprojektowaną przez takich twórców jak Keith Haring, Jean-Michael Basquiat, Jeremyville czy Burton Morris.

Źródło: Samsung

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
33.33%
2 głosy
33.33%
2 głosy
33.33%
2 głosy
0.01%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top