Wiadomości

Samsung Gear S2 w nowych odsłonach

Samsung wprowadza do oferty dwie nowe, eleganckie edycje smartwatcha Gear S2 Classic – w kopertach 18 K Rosel Gold i Platinum.

Nowy Gear S2 Classic będzie obsługiwał technologię NFC z możliwością dostępu do platformy Samsung Pay, która będzie dostępna dla użytkowników zegarka od początku roku, najpierw w Stanach Zjednoczonych. Edycje w kopertach Rose Gold z paskiem z naturalnej skóry Ivory Genuine Leather Band oraz Platinum z czarnym paskiem z naturalnej skóry Black Genuine Leather Band zadebiutują w sprzedaży od lutego tego roku. W celu zwiększenia możliwości personalizacji, Samsung rozszerza również linię pasków i tarcz dla Gear S2. Firma współpracuje z wysokiej klasy projektantami, takimi jak Colombo, w zakresie pasków do zegarków klasy premium. Z kolei na tarczach znaleźć można postacie z komiksów i kreskówek Fistaszki (Peanuts) czy grafikę zaprojektowaną przez takich twórców jak Keith Haring, Jean-Michael Basquiat, Jeremyville czy Burton Morris.

Źródło: Samsung

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź również

Close
Back to top button
Close