TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Samsung Gear S2 zmierza do Polski

Samsung Gear S2 zmierza do Polski

Samsung zapowiedział wprowadzenie do sprzedaży w Polsce najnowszego inteligentnego zegarka Gear S2. Urządzenie będzie dostępne w dwóch wersjach, a na półkach sklepowych pojawi się już na początku listopada.

Przedsprzedaż Samsung Gear S2 w naszym kraju rozpocznie się 16 października i będzie trwała do 2 listopada. Od 3 listopada zegarek będzie dostępny w wybranych sklepach. Będzie go można zakupić w dwóch wariantach – Gear S2 i Gear S2 Classic – zaprojektowanych z myślą o odmiennych upodobaniach i preferencjach użytkowników. Model klasyczny wyróżnia się eleganckim czarnym wykończeniem i skórzanym paskiem, zaś wersja standardowa jest skierowana przede wszystkich do tych użytkowników, którzy wybierają wzornictwo sportowe i minimalistyczne. Teleguru miał okazję zapoznać się ze smartwatchem miesiąc temu na targach IFA 2015 w Berlinie. Z pierwszych wrażeń wynika, że Samsung Gear S2 to jeden z najlepszych tego typu produktów na rynku.

Źródło: Samsung, własne

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
57.14%
4 głosy
14.29%
1 głosy
14.29%
1 głosy
14.28%
1 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top