Wiadomości

Samsung Gear S2 zmierza do Polski

Samsung zapowiedział wprowadzenie do sprzedaży w Polsce najnowszego inteligentnego zegarka Gear S2. Urządzenie będzie dostępne w dwóch wersjach, a na półkach sklepowych pojawi się już na początku listopada.

Przedsprzedaż Samsung Gear S2 w naszym kraju rozpocznie się 16 października i będzie trwała do 2 listopada. Od 3 listopada zegarek będzie dostępny w wybranych sklepach. Będzie go można zakupić w dwóch wariantach – Gear S2 i Gear S2 Classic – zaprojektowanych z myślą o odmiennych upodobaniach i preferencjach użytkowników. Model klasyczny wyróżnia się eleganckim czarnym wykończeniem i skórzanym paskiem, zaś wersja standardowa jest skierowana przede wszystkich do tych użytkowników, którzy wybierają wzornictwo sportowe i minimalistyczne. Teleguru miał okazję zapoznać się ze smartwatchem miesiąc temu na targach IFA 2015 w Berlinie. Z pierwszych wrażeń wynika, że Samsung Gear S2 to jeden z najlepszych tego typu produktów na rynku.

Źródło: Samsung, własne

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź również

Close
Back to top button
Close