Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Samsung: Kup Galaxy S8/S8+ i odzyskaj pieniądze za starego smartfona

W ramach promocji „Witaj piękny! Żegnaj stary” klienci, którzy zakupili Galaxy S8/S8+ będą mogli pobrać kod promocyjny, podnoszący wycenę ich starego telefonu o dodatkowe 250 zł.

Pierwszym krokiem jest kupno Galaxy S8/S8+ u autoryzowanego sprzedawcy. Potem z poziomu urządzenia należy uruchomić i zalogować się w aplikacji Samsung Members, a następnego dnia w sekcji „Korzyści” pojawi się baner promocyjny. Klikając w niego będzie można pobrać kupon na podniesienie wyceny starego telefonu o 250 zł.

samsung-members

Kolejnym krokiem jest udanie się pod adres www.samsung.kupimyto.pl, gdzie znajduje się formularz mający określić wartość posiadanego przez nas urządzenia. Po zatwierdzeniu transakcji użytkownik otrzyma potwierdzenie wyceny wraz z dokumentami dla kuriera, który odbierze stary telefon i dostarczy do Partnera Promocji (firma AsGoodAsNew Gmbh). Po upływie max. 10 dni roboczych i pozytywnej weryfikacji, użytkownik otrzyma przelew na wskazane przez siebie konto bankowe. Maksymalna kwota jaką można otrzymać to 2650 zł (po zastosowaniu promocyjnego kuponu).

W przypadku wystąpienia rozbieżności między faktycznym stanem urządzenia a stanem deklarowanym przez użytkownika, Partner Promocji skontaktuje się z nim indywidualnie w celu przedstawienia nowej wyceny bądź odesłania urządzenia. Wszystkie przesyłki są ubezpieczone i weryfikowane przy odbiorze i wysyłce, użytkownik nie ponosi również kosztów związanych z przesyłką.

Promocja obejmuje wybrane modele smartfonów i potrwa do 31 października 2017 r. Więcej szczegółów na stronie www.odkup.samsung.pl.

Source: Samsung
Tagi

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close