Samsung: Kup Galaxy S8/S8+ i odzyskaj pieniądze za starego smartfona

samsung-promocja

W ramach promocji „Witaj piękny! Żegnaj stary” klienci, którzy zakupili Galaxy S8/S8+ będą mogli pobrać kod promocyjny, podnoszący wycenę ich starego telefonu o dodatkowe 250 zł.

Pierwszym krokiem jest kupno Galaxy S8/S8+ u autoryzowanego sprzedawcy. Potem z poziomu urządzenia należy uruchomić i zalogować się w aplikacji Samsung Members, a następnego dnia w sekcji „Korzyści” pojawi się baner promocyjny. Klikając w niego będzie można pobrać kupon na podniesienie wyceny starego telefonu o 250 zł.

samsung-members Samsung: Kup Galaxy S8/S8+ i odzyskaj pieniądze za starego smartfona

Kolejnym krokiem jest udanie się pod adres www.samsung.kupimyto.pl, gdzie znajduje się formularz mający określić wartość posiadanego przez nas urządzenia. Po zatwierdzeniu transakcji użytkownik otrzyma potwierdzenie wyceny wraz z dokumentami dla kuriera, który odbierze stary telefon i dostarczy do Partnera Promocji (firma AsGoodAsNew Gmbh). Po upływie max. 10 dni roboczych i pozytywnej weryfikacji, użytkownik otrzyma przelew na wskazane przez siebie konto bankowe. Maksymalna kwota jaką można otrzymać to 2650 zł (po zastosowaniu promocyjnego kuponu).

W przypadku wystąpienia rozbieżności między faktycznym stanem urządzenia a stanem deklarowanym przez użytkownika, Partner Promocji skontaktuje się z nim indywidualnie w celu przedstawienia nowej wyceny bądź odesłania urządzenia. Wszystkie przesyłki są ubezpieczone i weryfikowane przy odbiorze i wysyłce, użytkownik nie ponosi również kosztów związanych z przesyłką.

Promocja obejmuje wybrane modele smartfonów i potrwa do 31 października 2017 r. Więcej szczegółów na stronie www.odkup.samsung.pl.

Source: Samsung

Your opinion

What is your opinion on that?

I like
I have mixed feelings
I do not like
I have no opinion
100%
1 votes
0%
0 votes
0%
0 votes
0%
0 votes

Comments

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top