Wiadomości

Samsung podsumowuje 2015 rok

W bieżącym roku poznaliśmy wiele nowych technologii ze stajni Samsunga, w tym rozwiązania przyszłości, wyznaczające nowe standardy na nadchodzące lata. Z tej okazji firma przygotowała ciekawe graficzne podsumowanie, przedstawiając istotne zdarzenia z ostatnich dwunastu miesięcy.

Poniższa infografika ujawnia najważniejsze wydarzenia i produkty Samsunga ujawnione na przestrzeni mijającego roku, poczynając od stycznia i nowych telewizorów SUHD, przez premierę flagowych smartfonów Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge, kończąc na wprowadzeniu na rynek gogli wirtualnej rzeczywistości Gear VR i rozpoczęciu masowej produkcji pierwszego w branży modułu pamięci DDR4 128 GB TSV. Oprócz tego, grafika przypomina o rynkowym debiucie pierwszego smartfona z systemem Tizen – Samsunga Z1 – czy też prezentacji rozwiązań do domu z dziedziny Internetu Rzeczy. news-samsung-infografika-2015

Źródło: Samsung

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close