TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Samsung podsumowuje 2015 rok

Samsung podsumowuje 2015 rok

W bieżącym roku poznaliśmy wiele nowych technologii ze stajni Samsunga, w tym rozwiązania przyszłości, wyznaczające nowe standardy na nadchodzące lata. Z tej okazji firma przygotowała ciekawe graficzne podsumowanie, przedstawiając istotne zdarzenia z ostatnich dwunastu miesięcy.

Poniższa infografika ujawnia najważniejsze wydarzenia i produkty Samsunga ujawnione na przestrzeni mijającego roku, poczynając od stycznia i nowych telewizorów SUHD, przez premierę flagowych smartfonów Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge, kończąc na wprowadzeniu na rynek gogli wirtualnej rzeczywistości Gear VR i rozpoczęciu masowej produkcji pierwszego w branży modułu pamięci DDR4 128 GB TSV. Oprócz tego, grafika przypomina o rynkowym debiucie pierwszego smartfona z systemem Tizen – Samsunga Z1 – czy też prezentacji rozwiązań do domu z dziedziny Internetu Rzeczy. news-samsung-infografika-2015 Samsung podsumowuje 2015 rok

Źródło: Samsung

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
25%
2 głosy
0%
0 głosy
25%
2 głosy
50%
4 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top