TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Samsung pokazał światu Galaxy Note 4

Samsung pokazał światu Galaxy Note 4

Rywalizacja między Samsungiem a Apple przypomina pojedynek rewolwerowców. Tym razem koreański koncern oddał strzał, zanim Apple wyjął spluwę. A Galaxy Note 4 może być potężną amunicją.

Koncern Samsung zaprezentował dzisiaj, oprócz Galaxy Note Edge także jego niemal bliźniaczy model wykorzystujący tradycyjny ekran o rozmiarach 5.7 cali – Galaxy Note 4.

Podobnie jak Galaxy Note Edge, ten telefon został wyposażony (zależnie od wersji) w procesor o prędkości 2.7 GHz, osiem rdzeni 4 x 1.9 GHz lub 4 x1.3 GHz, 3 GB pamięci operacyjnej oraz 32-gigabajtową przestrzeń na gromadzenie danych.

W komplecie ze smartfonem użytkownicy znajdą znany już dobrze rysik o nazwie S-Pen, którego możliwości Samsung wielokrotnie prezentował w swoich reklamach.

Pełna specyfikacja Galaxy Note 4 jest dostępna tutaj, nie ma co się więc nad nią więcej rozwodzić. Trzeba zaznaczyć, że produkty Samsunga z serii Galaxy Note zdobyły już na świecie miliony wiernych użytkowników i nowy model, choć nie rewolucyjny, z pewnością nie zniechęci do koreańskiej marki jej entuzjastów. Trzeba przy tym przyznać, że Samsung bardzo dobrze wybrał datę premiery swoich nowych smartfonów. Na kilka dni przed pojawieniem się na rynku iPhone’a 6 nowe urządzenia Samsunga mogą odciągnąć nieco uwagę świata od szaleństwa, z jakim mamy do czynienia od kilku tygodni za sprawą sprawnej machiny marketingowej uruchomionej przez Apple.

Źródło: Samsung

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
36.33%
206 głosy
21.87%
124 głosy
21.69%
123 głosy
20.11%
114 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top