Samsung pokazuje, jak powinny wyglądać zabawne i pomysłowe reklamy

Samsung pokazuje

Samsung opublikował trzy nowe reklamy skupiające się na smartfonach Galaxy S7 i S7 Edge, dające nam zabawną odpowiedź na pytanie – dlaczego warto zainteresować się flagowcami producenta?

W pierwszym klipie zatytułowanym „Why?”, w którym zobaczyć możemy między innymi aktorów Williama H. Macy i Wesley Snipesa, czy koszykarza Jamesa Hardena, przedstawiono różne sytuacje, w których przydają się poszczególne funkcje i możliwości Galaxy S7. Dość wyraźne są tutaj odniesienia do konkurencji z obozu Apple. Wszystko zostało podane jednak w bardzo lekkiej i humorystycznej formie, do jakiej przyzwyczaił nas Samsung w wielu poprzednich reklamach.

Kolejne materiały skupiają się odpowiednio na wodoszczelności i możliwościach fotograficznych serii Galaxy S7. Klip pod tytułem „Water” zwraca uwagę na to, że są dwie rzeczy, bez jakich nie możemy żyć: woda oraz telefon. „The Dark” uświadamia z kolei, że w ciemności wiele może się zdarzyć, więc warto wyposażyć się w urządzenie zdolne do uwiecznienia każdej z chwil.

Źródło: Samsung

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
25%
3 głosy
41.67%
5 głosy
0%
0 głosy
33.33%
4 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top