Wiadomości

Samsung pracuje nad nową wersją Galaxy S9

Już niedługo na rynku pojawi się nowy wariant flagowca Samsunga. Model o nazwie S9+ mini będzie przeznaczony głównie dla krajów azjatyckich, jednak niewykluczone, że trafi także na inne kontynenty.

S9+ mini będzie pewnym połączeniem Galaxy S9 i S9+. Od bazowej wersji zapożyczone zostaną wszystkie bazowe podzespoły, zatem zobaczymy tu procesor Snapdragon 845 lub Exynos 9810, 4 GB pamięci RAM oraz 64/128/256 GB miejsca na dane użytkownika. Z kolei po wariancie Plus odziedziczony został główny aparat z dwoma matrycami, który będzie umieszczony w rogu urządzenia. Pomimo członu „mini” w nazwie nowy smartfon koreańskiego giganta wcale nie będzie taki mały – według wpisu na stronie agencji TENAA jego wymiary będą identyczne jak Galaxy S9.

Source: Phonearena
Tagi

Marcin

Z technologią związany praktycznie od zawsze. Swoją karierę redaktorską rozpoczął jeszcze w 2013 roku. Użytkownik głównie sprzętu Sony. Fan grania na PS2 i PS3. Tymczasowy krakus, urodzony w Gdańsku, a dorastający w Bieszczadach. W wolnych chwilach zwiedza Europę swoim dziesięcioletnim Fiatem Punto. Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II.

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close