Wiadomości

Samsung przygotowuje duży tablet z Windows 10

Od ostatnich tabletów Samsunga z rodziny Ativ, opartych na systemie od Microsoftu minęło już nieco czasu. Najnowsze doniesienia sugerują jednak, że Koreańczycy mogą już niedługo zaprezentować kolejne tego typu urządzenie.

Jeśli wierzyć plotkom pochodzącym od chińskich źródeł, pod koniec tego roku na rynku pojawi się nowy tablet Samsunga, działający domyślnie pod kontrolą systemu operacyjnego Windows 10. Ma on być wyposażony w 12-calowy wyświetlacz Super AMOLED, prawdopodobnie o rozdzielczości 2560 x 1600 lub 3840 x 2400 pikseli i z obsługą rysika S-Pen, 4 GB pamięci RAM oraz procesor Intel Core M wykonany w 14-nanometrowym procesie technologicznym. Ponadto, tablet ma ważyć 600 gramów i mieć grubość zaledwie 6.2 mm.

Źródło: Sammobile

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close