TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Samsung rozwikłał problem kłopotliwego rysika w Galaxy Note 5

Samsung rozwikłał problem kłopotliwego rysika w Galaxy Note 5

Niedługo po premierze Galaxy Note 5 na jaw wyszła pierwsza wada konstrukcyjna smartfona – umieszczany w specjalnym slocie rysik S-Pen mógł narobić szkód, o ile wsuwało się go nieodpowiednią stroną. Samsung znalazł jednak rozwiązanie problemu.

W sierpniu raportowaliśmy o kłopotliwej budowie gniazda na rysik w Galaxy Note 5, która sprawiła, że część użytkowników smartfona musiało kierować się po pomoc do serwisu Samsunga. Otóż wkładając stylus do obudowy inną stroną niż zalecaną (tzn. wskazującą), łatwo o jego zaklinowanie, co później może skończyć się usterkami S-Pena, a w najgorszym razie elementów wewnętrznych samego urządzenia. Samsung zalecał spojrzenie do instrukcji obsługi i dokładne jej przestudiowanie celem uniknięcia podobnego problemu przez innych posiadaczy tego telefonu. Prawdopodobnie nie rozwiązało to kłopotliwej sytuacji i napływających od czasu do czasu zgłoszeń, gdyż teraz dowiadujemy się, że koreański producent zmodyfikował w nowszych rewizjach Galaxy Note 5 mechanizm odpowiedzialny za wyjmowanie rysika. Niestety, aktualnie nie wiadomo, w jaki sposób rozpoznać, które modele doczekały się rzeczonego usprawnienia bez rozbierania całej konstrukcji. news-galaxy-note5-rysik-mechanizm Samsung rozwikłał problem kłopotliwego rysika w Galaxy Note 5

Źródło: Phandroid

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
50%
4 głosy
12.5%
1 głosy
12.5%
1 głosy
25%
2 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top