TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Samsung szykuje następcę Galaxy Tab S – będzie cieńszy od iPada Air 2

Samsung szykuje następcę Galaxy Tab S - będzie cieńszy od iPada Air 2

iPad Air 2 jest jednym z najcieńszych tabletów, jakie istnieją. Jednakże Samsung, co nie powinno być zdziwieniem, chce spróbować zdetronizować rywala z Cupertino także i na tym polu i rzekomo przygotowuje jeszcze szczuplejszego Galaxy Tab S2.

Według różnych informacji, koreański producent nie tylko zamierza rzucić wyzwanie Apple i jego iPhone’om 6 oraz 6 Plus swoimi nadchodzącymi, topowymi smartfonami – Galaxy S6 i S6 Edge – ale i na rynku tabletów agresywniej zaatakuje największego rywala. Następca urządzeń z linii Galaxy Tab S (grubość 6.6 mm) ma być cieńszy od iPada Air 2 (6.1 mm) i kontynuując trend używania świetnej jakości materiałów w swoich propozycjach z wysokiej półki, Samsung zastosuje w Galaxy Tab S2 metalową ramkę.

Producent ma też porzucić wymiary wyświetlaczy znane z tabletów Galaxy Tab S pierwszej generacji, czyli 8.4 i 10.5 cala (proporcje 16:10) i w drugiej generacji zamontować panele o przekątnej 8 i 9.7 cala, a więc o proporcjach 4:3. Na myśl po raz kolejny przychodzą produkty Apple – iPad Mini 3 ma 7.9 calowy ekran, a iPad Air 2 tyle, ile rzekomo ma mieć większa wersja Galaxy Tab S2.

Potwierdzenie (lub zaprzeczenie) tych informacji powinno nastąpić już pierwszego marca podczas konferencji Samsunga na MWC 2015 w Barcelonie.

Źródło: Sammobile

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
24.9%
121 głosy
23.87%
116 głosy
30.66%
149 głosy
20.57%
100 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top