Wiadomości

Samsung zaprasza do swoich salonów na przedpremierowe pokazy Galaxy S6

Samsung w ramach przedpremiery zaprezentuje swoim klientom najnowszy smartfon – Samsung Galaxy S6. Już w środę, 1 kwietnia 2015 roku, wszyscy zainteresowani będą mogli dokładnie zapoznać się z urządzeniami w każdym z salonów Brand Store w Polsce.

Pokazy przedpremierowe odbędą się we wszystkich salonach Samsunga w naszym kraju, a więc w Białymstoku, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Warszawie oraz we Wrocławiu. Oprócz smartfonów Samsung zaprezentuje też szeroki wybór stylowych akcesoriów np. ładowarki bezprzewodowe, efektowne obudowy i słuchawki. Tydzień po rozpoczęciu prezentacji Galaxy S6, w sklepach ruszy specjalna akcja szkoleniowa. Wystarczy po 8 kwietnia przyjść do dowolnego Brand Store’u o godzinie 18, aby wziąć udział w profesjonalnym szkoleniu, w trakcie fachowcy będą czekać na wszystkie pytania zainteresowanych. Ponadto, uczestnicy otrzymają niespodzianki.

Źródło: Samsung 

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close