TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Samsung zaprasza do swoich salonów na przedpremierowe pokazy Galaxy S6

Samsung zaprasza do swoich salonów na przedpremierowe pokazy Galaxy S6

Samsung w ramach przedpremiery zaprezentuje swoim klientom najnowszy smartfon – Samsung Galaxy S6. Już w środę, 1 kwietnia 2015 roku, wszyscy zainteresowani będą mogli dokładnie zapoznać się z urządzeniami w każdym z salonów Brand Store w Polsce.

Pokazy przedpremierowe odbędą się we wszystkich salonach Samsunga w naszym kraju, a więc w Białymstoku, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Warszawie oraz we Wrocławiu. Oprócz smartfonów Samsung zaprezentuje też szeroki wybór stylowych akcesoriów np. ładowarki bezprzewodowe, efektowne obudowy i słuchawki. Tydzień po rozpoczęciu prezentacji Galaxy S6, w sklepach ruszy specjalna akcja szkoleniowa. Wystarczy po 8 kwietnia przyjść do dowolnego Brand Store’u o godzinie 18, aby wziąć udział w profesjonalnym szkoleniu, w trakcie fachowcy będą czekać na wszystkie pytania zainteresowanych. Ponadto, uczestnicy otrzymają niespodzianki.

Źródło: Samsung 

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
30.6%
41 głosy
26.87%
36 głosy
22.39%
30 głosy
20.14%
27 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top