Samsung znalazł nietypową zachętę do aktualizacji smartfonów

Samsung znalazł nietypową zachętę do aktualizacji smartfonów

Na użytkowników smartfonów Samsunga, którzy zdecydują się zainstalować najnowszą dostępną aktualizację Androida, czeka miła niespodzianka – zniżka na…pizzę. Jest jednak pewien haczyk.

Już na starcie należy zaznaczyć, że aktualnie oferta obowiązuje wyłącznie na terenie Indii, jednak trzeba przyznać, że Samsung znalazł dość ciekawy sposób na „przekupienie” użytkowników swoich urządzeń, którzy z jakiegoś powodu nadal wahają się nad zainstalowaniem aktualizacji zabezpieczeń Androida lub innego oprogramowania systemowego.

Jak donosi jeden z użytkowników forum Reddit, po dokonaniu uaktualnienia modelu Galaxy J7 w aplikacji My Galaxy pojawił się kupon rabatowy, dający mu zniżkę w wysokości 20% na pizzę w Domino’s Pizza. Z instrukcji wynika, że kupon wysyłany jest w ciągu 9 dni od aktualizacji urządzenia przeprowadzonej w sklepie Samsung Experience lub przez Wi-Fi. Nie wiadomo jednak, czy dotyczy to wszystkich modeli producenta, czy tylko wybranych. Samsung chce za wszelką cenę upewnić się, że jego klienci mają zainstalowaną najnowszą wersję oprogramowania i jak widać każdy sposób jest dobry. Kto wie, być może podobne akcje promocyjne wystartują również w innych krajach.

Źródło: Phonearena

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
0%
0 głosy
50%
1 głosy
0%
0 głosy
50%
1 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top