Sekretna społeczność Tindera: tylko dla superatrakcyjnych, zamożnych i modelek

tinder

Internetowy serwis randkowy Tinder ukrywa przez zwykłymi użytkownikami swoją drugą twarz. Obok standardowej usługi oferuje bowiem Tinder Select. To sekcja dostępna wyłącznie dla osób, które według wewnętrznych rankingów Tindera osiągnęli wyjątkowy poziom atrakcyjności.

Krótko mówiąc: to ukryte przed wzrokiem zwykłych zjadaczy chleba miejsce przeznaczone do spotkań celebrytów i osób świetnie radzących sobie w społeczności randkowej Tindera.

Jak działa Tinder Select?

W pierwszym etapie to serwis nominuje użytkowników do usługi Tinder Select. Wszystko wskazuje na to, że celebryci również mają możliwość zapraszania do Tinder Select innych osób, jednak te ostatnie nie uzyskują automatycznie opcji werbowania kolejnych użytkowników.

Serwis TechCrunch uzyskał screenshoty aplikacji Tinder Select, która w przeciwieństwie do pomarańczowych barw znanych użytkownikom zwykłego Tindera zrealizowana jest w niebieskiej kolorystyce, zawiera również charakterystyczny symbol „S” w rogu okna aplikacji. Tinder Select prawdopodobnie działa już od ponad sześciu miesięcy.

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
0%
0 głosy
50%
1 głosy
50%
1 głosy
0%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top