Sennheiser będzie współpracować z Samsungiem przy tworzeniu inteligentnych zestawów słuchawkowych dla telefonów

headset słuchawki Sennheiser AMBEO

Znany niemiecki producent sprzętu audio ogłosił, że rozpoczyna współpracę z Samsungiem przy produkcji inteligentnych zestawów słuchawkowych dla smartfonów i tabletów z systemem Android. 

Słuchawki będą wyposażone w autorską technologię Sennheisera o nazwie AMBEO. Wykorzystująca konfigurację 9.1 technologia dźwięku przestrzennego pozwala cieszyć się realistycznym dźwiękiem w grach i filmach. Nie jest to co prawda nic nowego – Sennheiser wprowadził to rozwiązanie do swoich urządzeń już dawno temu; dla urządzeń Samsunga AMBEO będzie jednak zupełną nowością.

Stawiają na wiarygodność

Właściciel rodzinnego biznesu Andreas Sennheiser powiedział na corocznej światowej konferencji prasowej IFA, że jego firma chce pracować przy produkcji zestawu smart dla urządzeń z Androidem, ponieważ telefony z tym systemem operacyjnym aktualnie dominują na rynku smartfonów. – Współpracujemy z Samsungiem, ponieważ potrzebujemy wiarygodnego partnera – powiedział właściciel niemieckiej firmy. – Chcemy również, by nasza technologia była kompatybilna z wieloma urządzeniami.

Źródło: Ubergizmo, Koreaherald

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
100%
2 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top