TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Sharp zapowiada model Aquos Sense Plus

Sharp Aquos mini - interesujący krewniak kompaktowych Xperii Z

Już niebawem na rynek trafi odświeżona wersja urządzenia sprzed niespełna roku. Firma Sharp zapowiedziała rozszerzenie swojej oferty o model Aquos Sense Plus, który zaoferuje ponadprzeciętną specyfikację i bardzo atrakcyjny design.

Sharp Aquos Sense Plus ma posiadać 5,5-calowy ekran IGZO pracujący w rozdzielczości 2 160 x 1 080 pikseli, ośmiordzeniowy układ Qualcomm Snapdragon 630 2,2 GHz z grafiką Adreno 508 oraz 3 GB pamięci operacyjnej typu LPDDR4 i 32 GB rozszerzalnej pamięci na pliki. Aparat główny zaoferuje optykę 16 megapikseli, a kamerka do wideorozmów i zdjęć selfie optykę 8 megapikseli. Nasze pliki przed niepowołanym dostępem zabezpieczy czytnik linii papilarnych znajdujący się na froncie urządzenia. Co istotne, urządzenie posiada certyfikat wodo- i pyłoszczelności IP68

Nie wiadomo jeszcze, kiedy urządzenie trafi do sprzedaży. Oczywiście zagadką pozostają również szczegóły dotyczące jego ceny.

Źródło: Sharp

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top