Wiadomości

Sharp zapowiada model Aquos Sense Plus

Już niebawem na rynek trafi odświeżona wersja urządzenia sprzed niespełna roku. Firma Sharp zapowiedziała rozszerzenie swojej oferty o model Aquos Sense Plus, który zaoferuje ponadprzeciętną specyfikację i bardzo atrakcyjny design.

Sharp Aquos Sense Plus ma posiadać 5,5-calowy ekran IGZO pracujący w rozdzielczości 2 160 x 1 080 pikseli, ośmiordzeniowy układ Qualcomm Snapdragon 630 2,2 GHz z grafiką Adreno 508 oraz 3 GB pamięci operacyjnej typu LPDDR4 i 32 GB rozszerzalnej pamięci na pliki. Aparat główny zaoferuje optykę 16 megapikseli, a kamerka do wideorozmów i zdjęć selfie optykę 8 megapikseli. Nasze pliki przed niepowołanym dostępem zabezpieczy czytnik linii papilarnych znajdujący się na froncie urządzenia. Co istotne, urządzenie posiada certyfikat wodo- i pyłoszczelności IP68

Nie wiadomo jeszcze, kiedy urządzenie trafi do sprzedaży. Oczywiście zagadką pozostają również szczegóły dotyczące jego ceny.

Źródło: Sharp

Tagi

Marcin

Z technologią związany praktycznie od zawsze. Swoją karierę redaktorską rozpoczął jeszcze w 2013 roku. Użytkownik głównie sprzętu Sony. Fan grania na PS2 i PS3. Tymczasowy krakus, urodzony w Gdańsku, a dorastający w Bieszczadach. W wolnych chwilach zwiedza Europę swoim dziesięcioletnim Fiatem Punto. Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II.

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close