W sieci pojawił się nowy render bezramkowego flagowca Sharpa

Sharp-S2-prawdopodobny-1-850x510

8 sierpnia Sharp zaprezentował swój nowy bezramkowy smartfon Aquos S2. Jest to drugi telefon z wyświetlaczem bez obramowania, jaki dotąd wyprodukowała japońska firma. Teraz do sieci trafiła wizualizacja, która pozwala zapoznać się z wyglądem nowego flagowca Sharpa.

Nie ma pewności, czy pokazany na renderze smartfon to Aquos S2 – równie dobrze wizualizacja może przedstawiać całkowicie inny telefon japońskiego producenta. Nie ulega wątpliwości, że jest to bezramkowiec w pełnym tego słowa znaczeniu: ekran telefonu zajmuje prawie całą przednią część smartfona; w jego dolnej części nie ma miejsca na przycisk home. Producent zastąpił ten przycisk czymś, co przypomina podświetlany pasek LED.

Ciekawym rozwiązaniem jest przemieszczenie przedniego aparatu na dół telefonu, dzięki czemu ramka u góry ekranu staje się zupełnie niepotrzebna.

Urządzenie wygląda ciekawie; nie wiadomo jednak, na ile render jest prawdziwy. Serwis Phonearena uważa, że stworzenie takiego telefonu nie jest niemożliwe – zwłaszcza że w tym roku producenci smartfonów pokazali już wiele, jeśli chodzi o bezramkowe ekrany. Sharp jest zresztą w tej kwestii pionierem.

Źródło: Phonearena

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
100%
1 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top