W sieci sklepów Biedronka już niebawem będą dostępne urządzenia Xiaomi. Na start smartfon Redmi Note 5A

xiaomi logo

Biedronka praktycznie od początku swojej działalności oferuje użytkownikom cykliczne promocje na sprzęt elektroniczny. W gablotach antykradzieżowych znaleźć mogliśmy już klawiatury gamingowe, akcesoria Hykker, urządzenia Kiano czy myPhone. Teraz dowiedzieliśmy się, że na początku przyszłego miesiąca klienci będą mogli kupić w Biedronce również sprzęt Xiaomi.

Dystrybutorem urządzeń Xiaomi dostarczającym sprzęt do Biedronki będzie ABC Data. Na start zaoferowany zostanie smartfon Redmi Note 5A w cenie 399 złotych. Model wyposażony w 2 GB pamięci operacyjnej, 16 GB rozszerzalnej pamięci operacyjnej, układ Qualcomm Snapdragon 425 z grafiką Adreno 308 oraz 5,5-calowy ekran IPS będzie dostępny w sklepach od 6 kwietnia.

Oczywiście w sieci znajdziemy bardziej atrakcyjne oferty, pozwalające zaoszczędzić kilkadziesiąt złotych na Redmi Note 5A. Również za 399 złotych smartfon ten jest oferowany w sieci MediaMarkt oraz mycenter. Cieszy natomiast fakt, że Xiaomi staje się na tyle rozpoznawalną marką, że Biedronka postanowiła zaproponować urządzenia tej firmy w swoim sklepie.

2018_T14B_ELEKTRO_OKAZJE_1_970x470 W sieci sklepów Biedronka już niebawem będą dostępne urządzenia Xiaomi. Na start smartfon Redmi Note 5A

Your opinion

What is your opinion on that?

I like
I have mixed feelings
I do not like
I have no opinion
0%
0 votes
0%
0 votes
0%
0 votes
0%
0 votes

Comments

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top