TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

W sieci sklepów Biedronka już niebawem będą dostępne urządzenia Xiaomi. Na start smartfon Redmi Note 5A

Biedronka praktycznie od początku swojej działalności oferuje użytkownikom cykliczne promocje na sprzęt elektroniczny. W gablotach antykradzieżowych znaleźć mogliśmy już klawiatury gamingowe, akcesoria Hykker, urządzenia Kiano czy myPhone. Teraz dowiedzieliśmy się, że na początku przyszłego miesiąca klienci będą mogli kupić w Biedronce również sprzęt Xiaomi.

Dystrybutorem urządzeń Xiaomi dostarczającym sprzęt do Biedronki będzie ABC Data. Na start zaoferowany zostanie smartfon Redmi Note 5A w cenie 399 złotych. Model wyposażony w 2 GB pamięci operacyjnej, 16 GB rozszerzalnej pamięci operacyjnej, układ Qualcomm Snapdragon 425 z grafiką Adreno 308 oraz 5,5-calowy ekran IPS będzie dostępny w sklepach od 6 kwietnia.

Oczywiście w sieci znajdziemy bardziej atrakcyjne oferty, pozwalające zaoszczędzić kilkadziesiąt złotych na Redmi Note 5A. Również za 399 złotych smartfon ten jest oferowany w sieci MediaMarkt oraz mycenter. Cieszy natomiast fakt, że Xiaomi staje się na tyle rozpoznawalną marką, że Biedronka postanowiła zaproponować urządzenia tej firmy w swoim sklepie.

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top