W sieci sklepów Biedronka już niebawem będą dostępne urządzenia Xiaomi. Na start smartfon Redmi Note 5A

xiaomi logo

Biedronka praktycznie od początku swojej działalności oferuje użytkownikom cykliczne promocje na sprzęt elektroniczny. W gablotach antykradzieżowych znaleźć mogliśmy już klawiatury gamingowe, akcesoria Hykker, urządzenia Kiano czy myPhone. Teraz dowiedzieliśmy się, że na początku przyszłego miesiąca klienci będą mogli kupić w Biedronce również sprzęt Xiaomi.

Dystrybutorem urządzeń Xiaomi dostarczającym sprzęt do Biedronki będzie ABC Data. Na start zaoferowany zostanie smartfon Redmi Note 5A w cenie 399 złotych. Model wyposażony w 2 GB pamięci operacyjnej, 16 GB rozszerzalnej pamięci operacyjnej, układ Qualcomm Snapdragon 425 z grafiką Adreno 308 oraz 5,5-calowy ekran IPS będzie dostępny w sklepach od 6 kwietnia.

Oczywiście w sieci znajdziemy bardziej atrakcyjne oferty, pozwalające zaoszczędzić kilkadziesiąt złotych na Redmi Note 5A. Również za 399 złotych smartfon ten jest oferowany w sieci MediaMarkt oraz mycenter. Cieszy natomiast fakt, że Xiaomi staje się na tyle rozpoznawalną marką, że Biedronka postanowiła zaproponować urządzenia tej firmy w swoim sklepie.

2018_T14B_ELEKTRO_OKAZJE_1_970x470 W sieci sklepów Biedronka już niebawem będą dostępne urządzenia Xiaomi. Na start smartfon Redmi Note 5A

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top