Do sieci wyciekło nowe zdjęcie Samsunga Galaxy C10 z podwójnym aparatem

c10

Pierwszym smartfonem dual-cam największej koreańskiej firmy może być nie jeden z flagowców, ale członek średniobudżetowej serii C. Do sieci wyciekły zdjęcia nadchodzącego Galaxy C10 w kolorze różowym.

Co mówi nam design C10?

Obrazek przedstawiający rzekomo Samsunga Galaxy C10 pojawił się na chińskiej sieci społecznościowej Weibo. Niestety nie dołączono żadnych informacji na temat jego specyfikacji – na razie jedynym przewidywanym podzespołem jest nowy procesor od Qualcomma, Snapdragon 660. Można jednak przyjrzeć się niektórym elementom wzornictwa „dziesiątki”. Obudowa smartfona jest ewidentnie wykonana z metalu, a pomiędzy obiektywami aparatu głównego umieszczono podwójną lampę błyskową LED. Moduł kamery wystaje nieco ponad resztę tylnego panelu C10, a zaraz pod nim widnieje logo Samsunga. Linie anteny są wyraźnie widoczne, jednak schludnie komponują się z designem urządzenia. Na prawej krawędzi umieszczono przycisk odpowiedzialny za włączanie/wyłączanie smartfona i blokowanie ekranu, co oznacza, że na przeciwległym boku znajdzie się prawdopodobnie klawisz głośności. Tył Galaxy C10 jest delikatnie zaokrąglony na wszystkich krawędziach. W poprzednich urządzeniach z serii C fizyczny przycisk „Home” był umieszczany pod ekranem, jednak w tym roku Samsung może zdecydować się na obecne w Galaxy S8/S8+ rozwiązanie z klawiszami nawigacji wbudowanymi w wyświetlacz.

Seria C królikami doświadczalnymi

Wygląda na to, że Samsung wykorzystuje średniobudżetową serię C do testowania nowych funkcji, które potem trafią do flagowych modeli. Wydany pod koniec zeszłego roku C9 Pro był pierwszym smartfonem koreańskiego giganta z 6 GB RAM-u. Taka sama ilość pamięci operacyjnej pojawiła się w specjalnej, limitowanej edycji Galaxy S8. Tyle RAM-u ma też oferować zaplanowany na drugą połowę roku Galaxy Note 8.

Źródło: Androidheadlines

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
100%
1 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top