Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Siri zagrała w filmie u boku Dwayne Johnsona

Od dzisiaj w ofercie iTunes dostępna jest nietypowa reklama – The Rock X Siri o asystencie głosowym Apple. Będzie sukces?

Gwiazdą produkcji jest Dwayne Johnson, jeden z najbardziej znanych hollywoodzkich aktorów. I jest to zapewne najbardziej nietypowa rola w jego karierze. Sam napisał dzisiaj rano na twitterze, że jest to „największy, najfajniejszy, najseksowniejsze i najzabawniejszy film w historii”.

Film ten jest właściwie reklamą w której motywem przewodnim jest wszechstronność Siri. Obecność Dwayna Johsona nie jest też przypadkowa. Od lat żartuje się, że aktor ten jest w stanie zagrać niemalże wszystko.
Dodatkowo obraz doczekał się również plakatu, który przedstawia wszystko to co jest w stanie zagrać „The Rock” przy współpracy z Siri.

Epoka asystentów głosowych

Ten rok stoi pod znakiem asystentów głosowych. Mieliśmy przyjemność poznać Alexę Amazona, Cortanę Microsoftu, Bixby Samsunga oraz właśnie Siri Apple. Przedstawiona reklama podkreśla fakt, że to ostatni z wymienionych asystentów działa najlepiej i żarty na temat jest wielozadaniowości nie są przesadzone.

Wspomnianą reklamę możecie obejrzeć poniżej:

Source: Phonearena
Tagi

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close