Wiadomości

Składany smartfon Samsunga zostanie przedstawiony podczas MWC 2019

Długo wyczekiwany składany smartfon produkcji Samsunga ma zostać zaprezentowany pod koniec lutego 2019 roku, podczas konferencji MWC w Barcelonie. Jego nazwa będzie brzmieć Galaxy X.

Nazwa kodowa projektu została zmieniona z „Valley” na „Winner” – jest to wskazówka, że Samsung wstąpił w kolejną fazę przygotowywania swojego składanego smartfona. Prototypowa wersja urządzenia została już przedstawiona podczas tajnego spotkania na targach CES na początku tego roku. Galaxy X ma być składany do środka, a informacje będą wyświetlane łącznie na trzech ekranach. Każdy z nich będzie mieć przekątną 3,5 cala i będzie korzystać z panelu OLED. Jeden z nich znajdzie się na zewnętrznej stronie, a dwa na wewnętrznej. Gdy smartfon jest w „otwartej” pozycji, dwa 3,5-calowe ekrany łączą się w większy wyświetlacz o przekątnej 7 cali.

Source: Bgr
Tagi

Marcin

Z technologią związany praktycznie od zawsze. Swoją karierę redaktorską rozpoczął jeszcze w 2013 roku. Użytkownik głównie sprzętu Sony. Fan grania na PS2 i PS3. Tymczasowy krakus, urodzony w Gdańsku, a dorastający w Bieszczadach. W wolnych chwilach zwiedza Europę swoim dziesięcioletnim Fiatem Punto. Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II.

Powiązane Artykuły

Sprawdź również

Close
Back to top button
Close