Wiadomości

Sklep dla aktywnych w Orange

Na stronie internetowej Orange ruszył sklep dla aktywnych, w którym znaleźć można znaleźć m.in. wytrzymałe urządzenia przeznaczone na każde warunki klimatyczne, jak również sprzęty dla miłośników dobrej zabawy.

Orange oferuje w swojej nowej strefie dla aktywnych aparaty i kamery, między innymi Panasonic DMC-FT5EP i QOLTEC 50217, które choć odstępują parametrami od najnowszych lustrzanek, powinny spodobać się osobom, które cenią odporność na upadki. Nie mniej wytrzymałe są smartfony, które znajdują się na stronie: najnowsza Motorola Moto G czy CAT S40. Obydwa do dostania już za złotówkę w różnych planach taryfowych – pierwszy w Smart Planie LTE 69.99 zł, drugi w Smart Planie Głównym LTE 149.99 zł. Na stronie sklepu znaleźć można także dwa smartwatche Samsunga – Gear S2 i Gear S2 Classic, każdy w Smart Planie Głównym LTE 149.99 zł. W ofercie są także drony latające, jak Dron Parrot AR.DRONE 2.0 Elite Edition, jak i jeżdżące – Dron mini drone Parrot Jumping Sumo. Fanom Gwiezdnych Wojen powinien natomiast spodobać się Droid sphero BB-8 Star Wars, dostępny za złotówkę w Smart Planie LTE 69.99 zł. Wszystkie produkty dostępne w ramach sklepu można zakupić w abonamencie, zarówno wybierając nowy numer, jak i przedłużając dotychczasową umowę. Więcej szczegółów znaleźć można pod tym adresem.

Źródło: Orange

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close