SkyCash nawiązał współpracę ze Stadionem Narodowym w Warszawie

SkyCash nawiązał współpracę ze Stadionem Narodowym w Warszawie

Stadion Narodowy wprowadził możliwość kupowania biletów na rozgrywające się tam wydarzenia za pomocą aplikacji mobilnej SkyCash. Za atrakcje organizowane w ramach drugiej edycji projektu Zimowy Narodowy można już zapłacić telefonem.

Jedną z takich atrakcji jest Zimowe Miasteczko o łącznej powierzchni blisko 5 tysięcy metrów kwadratowych, m.in. lodowiska, górka lodowa, ice bar oraz podziemny skatepark. Mobilne bilety są dostępne w każdym miejscu, przez całą dobę. Użytkownicy mogą za nie płacić podłączoną do aplikacji kartą płatniczą lub środkami zgromadzonymi na koncie SkyCash. Dzięki temu można też szybko zapoznać się z opisami poszczególnych atrakcji oraz kupić jednocześnie nawet kilka biletów, np. dla rodziny lub znajomych.

Płacenie komórką za wstęp na Stadion Narodowy wygląda podobne, jak korzystanie z innych usług dostępnych w SkyCash (np. kupowanie biletów komunikacji miejskiej i kolejowej oraz do kina). Wystarczyć wybrać jedno z dostępnych wydarzeń, określić związane z nim parametry, takie jak data, liczba biletów czy zniżka, a następnie zatwierdzić transakcję. W momencie wchodzenia na stadion, użytkownik pokazuje obsłudze bilet w formie elektronicznej, zapisany w zakładce „Kontrola”. Co więcej, można ją wyświetlić także w trybie offline, bez obawy o brak dostępu do sieci.

news-aplikcja-skycash-1 SkyCash nawiązał współpracę ze Stadionem Narodowym w WarszawieUsługa „Stadion Narodowy” znajduje się w zakładce „Kultura i rozrywka”. Obecnie mogą z nie korzystać wszyscy posiadacze telefonów z systemami Android oraz iOS. Wkróce pojawi się ona również na platformie Windows Phone. SkyCash jest darmowy i dostępny w dedykowanych sklepach z aplikacjami.

news-aplikcja-skycash-1 SkyCash nawiązał współpracę ze Stadionem Narodowym w Warszawie

SkyCash to największy w Polsce system płatności i usług mobilnych dla telefonów komórkowych, pozwalający m.in. w szybki i wygodny sposób kupować bilety komunikacji miejskiej i opłacać parkowanie w ponad 30 miastach w Polsce. Od grudnia 2014 r. obsługuje sprzedaż mobilną biletów PKP Intercity. SkyCash pozwala także na zakup biletów do kina, wypłatę gotówki w bankomacie bez użycia karty oraz natychmiastowe przelewy pomiędzy użytkownikami, jak również płatność za domowe rachunki.

Źródło: SkyCash

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
27.54%
46 głosy
26.95%
45 głosy
23.95%
40 głosy
21.56%
36 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top