Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Słuchawki z mikrofonem do 100 zł

MS Teams, Skype, Zoom, lub zwykła rozmowa telefoniczna

Co ma wspólnego zdalna praca i gra online. Słuchawki z mikrofonem. Propozycja pięciu modeli spełniające różne oczekiwania. Jeśli chcesz się odciąć od otoczenia zewnętrznego wybierz konstrukcje zamknięte. Słuchawki douszne mieszczą się w kieszeni spodni. Z kolei otwarta konstrukcja nie odcina nas od otoczenia, usłyszymy np. dzwonek do drzwi. Niezbędne narzędzie pracy zdalnej dodatkowo sprawdzi się przy słuchaniu muzyki oglądaniu filmu lub gry online. Wszystkie proponowane modele są przewodowe z wtyczką 3,5 mm, nadal jest to najbardziej uniwersalne podłączenie. Nie musimy pamiętać o ładowaniu baterii.

Apple EarPods

Słuchawki z mikrofonem Apple EarPods
Apple EarPods

Te „pchełki” działają nawet po upraniu w pralce. Kosztują tylko 99 zł. Do telefonu, tabletu, laptopa, komputera. Wytrzymała konstrukcja, z nie skręcającym się przewodem. Przyzwoity dźwięk, dobry mikrofon. Wzorowy stosunek ceny do jakości.

Creative Sound Blaster Blaze

blank
Creative Sound Blaster Blaze

40 mm przetworniki, zamknięta konstrukcja, pluszowe nauszniki. W cenie 99 zł dostajemy wygodne słuchawki, które sprawdzą się zarówno przy telekonferencjach jak i w grach online. Odłączany mikrofon, pilot na przewodzie z przełącznikiem wyciszenia mikrofonu i regulacją głośności.

Logitech H151 Headset z mikrofonem

blank
Logitech H151 Headset z mikrofonem

Bardzo lekka, tylko 80 g, otwarta nauszna konstrukcja. Sprawdzi się znakomicie podczas telekonferencji. Pilot regulacji głośności i wyciszania mikrofonu na przewodzie. Kosztują ok. 99,99 zł.

Sony MDR-ZX110AP

blank
Sony MDR-ZX110AP

Zamknięta konstrukcja z 30 mm przetwornikami wykorzystującymi magnes neodymowy. Czyste, mocne brzmienie sprawdzające się w telekonferencjach i słuchaniu muzyki. Składana konstrukcja oszczędza miejsce w plecaku. Pilot z mikrofonem na kablu. Zapłacimy za nie ok. 79,99 zł.

Sennheiser PC 3 CHAT

blank
Sennheiser PC 3 CHAT

Słuchawki stworzone z myślą o prowadzeniu długich rozmów. Otwarta, lekka (77 g) konstrukcja z mikrofonem na pałąku. Sennheiser PC 3 CHAT kosztuje ok. 99 zł.

Tagi

Powiązane Artykuły

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Sprawdź również

Close
Back to top button
Close