Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

smartDOM na Gwiazdkę – świąteczna oferta Plusa i Cyfrowego Polsatu

Po raz kolejny Plus i Cyfrowy Polsat przygotowały na święta ofertę łączącą nowoczesne urządzenia z pakietem usług dla całej rodziny. Tegoroczny smartDOM na Gwiazdkę to sprzęty LG w atrakcyjnych cenach oraz telewizja, Internet oraz telefon dostępne w promocji „drugi produkt za połówkę, trzeci nawet za złotówkę”.

W ofercie smartDOM za 0 zł na start otrzymać można telewizor LG Smart TV 55’’ Full HD oraz smartfon LG G4s Dual. Do tego pakiet usług w ofercie „drugi produkt za połówkę, trzeci za złotówkę”:

  • Abonament telefoniczny w ofercie rodzinnej Plusa, obejmujący 3 karty SIM, rozmowy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i 10 GB wspólnego pakietu na Internet
  • Telewizja satelitarna Cyfrowego Polsatu z pakietem 168 kanałów
  • Internet LTE z pakietem 5 GB

W świątecznej ofercie smartDOM opłata miesięczna za cały pakiet usług i sprzętu wynosi 180.98 zł. Składają się na nią opłaty za usługi przez 24 miesiące:

  • 69.99 zł/mies. za telefoniczny abonament rodzinny z 3 kartami SIM w sieci Plus
  • 29.99 zł/mies. po 50% rabacie w programie smartDOM za telewizję Cyfrowego Polsatu
  • 1 zł/mies. w ramach programu smartDOM za Internet LTE Plusa lub Cyfrowego Polsatu

oraz 48 rat miesięcznych za sprzęt:

  • 55 zł/mies. za telewizor LG Smart TV 55’’ Full HD
  • 25 zł/mies. za smartfon LG G4s Dual

news-plus-smartdom_na_swieta-1W smartDOM znaleźć można również inne propozycje zarówno z atrakcyjnymi urządzeniami: tabletami, laptopami, smartfonami, jak i bez sprzętu. Program łączy się z wieloma innymi promocjami, w tym z ofertami dla osób przenoszących numer. Dołączenia konta w PlusBanku oraz prądu od Plusa pozwoli wygenerować jeszcze większe oszczędności. Promocja dostępna jest zarówno dla nowych, jak i dotychczasowych klientów oraz obowiązuje przez całą długość umowy. Z oferty można skorzystać w każdym punkcie Cyfrowego Polsatu i Plusa, a także telefonicznie lub na stronach www.cyfrowypolsat.pl i www.plus.pl.

Źródło: Plus

Tagi

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o
Back to top button
Close