Sony rusza z kampanią promującą smartfony Xperia X

Sony przygotowuje się do światowej premiery smatfonów Xperia XA, Xperia X oraz Xperia X Performance, która ma nastąpić w najbliższych tygodniach, promując swoje nowości w kilku spotach reklamowych.

Po porzuceniu flagowej serii Xperia Z, Sony skupia swoje siły na smartfonach Xperia X, czyli należącej do średniej półki Xperii XA, graniczącej z klasą premium Xperii X oraz sztandarowej Xperii X Performance. Modele te doczekały się prezentacji na lutowych targach MWC 2016 w Barcelonie, jednak od tego czasu wciąż oczekujemy ich debiutu na sklepowych półkach. Ma on nastąpić już niedługo, bo na przełomie maja i czerwca, więc Sony rozpoczyna intensywną promocję smartfonów Opublikowane reklamy skupiają się głównie na designie urządzeń Xperia X, ich możliwościach fotograficznych oraz baterii, która przy wsparciu trybu Stamina i inteligentnego zarządzania energią pozwala na dłuższą chwilę zapomnieć o ładowaniu.

Źródło: Sony, własne

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
33.33%
4 głosy
8.33%
1 głosy
41.67%
5 głosy
16.67%
2 głosy

Autor: Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kulto...

Komentarze

Wiadomości o sony xperia x performance

[mc4wp_form id="56821"]
Top