Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Sony sugeruje przygotowanie się na smartfona z fotograficznym zacięciem

Sony stopniowo buduje napięcie przed zbliżającymi się targami IFA i właśnie opublikowało na Twitterze rozmazane zdjęcie, sugerując nadejście smartfona z udoskonalonym ustawianiem ostrości. Prawdopodobnie mowa o którymś z flagowych modeli Xperia Z5.

Wpis został zamieszczony przez brytyjski oddział Sony, potwierdzając, że już 2 września zaprezentowane zostaną nowe urządzenia słynnego producenta. Wszystkie znaki na niebie wskazują, że będą to Sony Xperia Z5 i Z5 Compact, aczkolwiek twitterowy post odnosi się do jednego smartfona z lepszym ustawianiem ostrości. Prawdopodobnie oznacza to, że zaoferuje on aparat z hybrydowym autofocusem wykorzystującym detekcję fazy dla bardzo szybkiego (0.25 sekundy) łapania ostrości obrazu oraz kontrastu. Takie rozwiązanie znalazło się w niedawno zapowiedzianej Xperii M5, więc można się było spodziewać, że prędzej czy później trafi również do flagowców.

Tak czy inaczej, póki co są to jedynie spekulacje, które już w przyszłym tygodniu zostaną całkowicie rozwiane. Czekamy zatem na mocne uderzenie ze strony Sony.

Źródło: Xperia Blog

Tagi

Powiązane Artykuły

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
Close