Sony wprowadza nowe nośniki USB typu C

Sony poszerza ofertę swoich pamięci przenośnych o nowe, kompaktowe nośniki danych z gniazdem USB typu C do urządzeń mobilnych, umożliwiające zapis do 64 GB danych z dużą prędkością.

Seria nośników CA1 firmy Sony, wyposażona w łącze USB 3.1.1, pozwala na wykorzystanie najnowszego standardu USB Type-C oraz A. Oferują one przesyłanie danych z prędkością do 130 Mb/s (przy odczycie). Pamięci współpracują z telefonami i tabletami działającymi na systemach Android i iOS, jak również komputerami z Windows, OS X (Macbook) oraz Chrome OS (Chromebook). news-sony-usb-type-c-2 Sony wprowadza nowe nośniki USB typu C news-sony-usb-type-c-2 Sony wprowadza nowe nośniki USB typu CPamięć Sony USM-CA1 będzie dostępna w wariantach o pojemności 16, 32 oraz 64 GB. Do sprzedaży trafi jeszcze w tym miesiącu. Cena nie została ujawniona.

Źródło: Sony

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
28.57%
2 głosy
14.29%
1 głosy
28.57%
2 głosy
28.57%
2 głosy

Autor: Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kulto...

Komentarze

[mc4wp_form id="56821"]
Top