Wiadomości

Sony wprowadza nowe nośniki USB typu C

Sony poszerza ofertę swoich pamięci przenośnych o nowe, kompaktowe nośniki danych z gniazdem USB typu C do urządzeń mobilnych, umożliwiające zapis do 64 GB danych z dużą prędkością.

Seria nośników CA1 firmy Sony, wyposażona w łącze USB 3.1.1, pozwala na wykorzystanie najnowszego standardu USB Type-C oraz A. Oferują one przesyłanie danych z prędkością do 130 Mb/s (przy odczycie). Pamięci współpracują z telefonami i tabletami działającymi na systemach Android i iOS, jak również komputerami z Windows, OS X (Macbook) oraz Chrome OS (Chromebook). news-sony-usb-type-c-2 news-sony-usb-type-c-3Pamięć Sony USM-CA1 będzie dostępna w wariantach o pojemności 16, 32 oraz 64 GB. Do sprzedaży trafi jeszcze w tym miesiącu. Cena nie została ujawniona.

Źródło: Sony

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close