TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Sony Xperia M4 Aqua zawita na targach MWC 2015

Sony Xperia M4 Aqua zawita na targach MWC 2015

Według różnych przecieków, japoński koncern przyjedzie na targi w Barcelonie z przynajmniej dwoma urządzenia. Oprócz Xperii Z4 Tablet ma się pojawić następca wodoodpornego smartfona Xperia M2 Aqua.

Tak jak wspomniany tablet, M4 Aqua już w standardzie powinien pracować pod kontrolą systemu Android 5.0 Lollipop. Chociaż w tej chwili jest to jedyna informacja jaką wiemy o nowym wodoodpornym smartfonie Sony, można się spodziewać, że tak jak jego poprzednik będzie propozycją ze średniej półki cenowej z modułem łączności LTE, zapewniając jedną z najwyższych norm wodooszczelności wśród urządzeń mobilnych – IP68. Oznacza to, że będzie w stanie wytrzymać pod wodą przez 30 minut na głębokości 1.5 metra.

news-xperia-m4aqua-z4tablet Sony Xperia M4 Aqua zawita na targach MWC 2015Targi MWC 2015 już za kilka dni. Wtedy też zapewne poznamy wszystkie szczegóły dotyczące Sony Xperia M4 Aqua, jak również Xperii X4 Tablet, której istnienie potwierdza powyższa grafika. Niestety tego samego nie można powiedzieć o flagowej Xperii Z4, która prawdopodobnie zadebiutuje dopiero w okolicach lata.

Źródło: Xperia Blog

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
28.8%
53 głosy
27.17%
50 głosy
24.46%
45 głosy
19.57%
36 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top