Wiadomości

Sony Xperia M4 Aqua zawita na targach MWC 2015

Według różnych przecieków, japoński koncern przyjedzie na targi w Barcelonie z przynajmniej dwoma urządzenia. Oprócz Xperii Z4 Tablet ma się pojawić następca wodoodpornego smartfona Xperia M2 Aqua.

Tak jak wspomniany tablet, M4 Aqua już w standardzie powinien pracować pod kontrolą systemu Android 5.0 Lollipop. Chociaż w tej chwili jest to jedyna informacja jaką wiemy o nowym wodoodpornym smartfonie Sony, można się spodziewać, że tak jak jego poprzednik będzie propozycją ze średniej półki cenowej z modułem łączności LTE, zapewniając jedną z najwyższych norm wodooszczelności wśród urządzeń mobilnych – IP68. Oznacza to, że będzie w stanie wytrzymać pod wodą przez 30 minut na głębokości 1.5 metra.

news-xperia-m4aqua-z4tabletTargi MWC 2015 już za kilka dni. Wtedy też zapewne poznamy wszystkie szczegóły dotyczące Sony Xperia M4 Aqua, jak również Xperii X4 Tablet, której istnienie potwierdza powyższa grafika. Niestety tego samego nie można powiedzieć o flagowej Xperii Z4, która prawdopodobnie zadebiutuje dopiero w okolicach lata.

Źródło: Xperia Blog

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close