Wiadomości

Sony Xperia XZ3: wyciek specyfikacji

Xperia XZ3 będzie kolejnym flagowcem Sony, a premiera nowego modelu ma odbyć się pod koniec sierpnia podczas targów IFA w Berlinie. Do internetu trafiły informacje na temat specyfikacji nadchodzącego urządzenia.

Wygląda na to, że XZ3 będzie jedynie drobnym ulepszeniem w porównaniu do modelu XZ2. Pojawi się tutaj nieco większa bateria (3 240 mAh) oraz zapożyczony z wariantu Premium podwójny aparat w konfiguracji 19 + 12 MP. Z przodu pozostanie aparat do selfie o rozdzielczości 13 megapikseli. Niezmienione zostaną także parametry ekranu – przekątna 5,7 cala, rozdzielczość 2 160 na 1 080 pikseli – oraz procesor Snapdragon 845.

Source: Sumahoinfo
Tagi

Marcin

Z technologią związany praktycznie od zawsze. Swoją karierę redaktorską rozpoczął jeszcze w 2013 roku. Użytkownik głównie sprzętu Sony. Fan grania na PS2 i PS3. Tymczasowy krakus, urodzony w Gdańsku, a dorastający w Bieszczadach. W wolnych chwilach zwiedza Europę swoim dziesięcioletnim Fiatem Punto. Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II.

Powiązane Artykuły

Sprawdź również

Close
Back to top button
Close