Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Specyfikacja i różnice między Galaxy S8 a Galaxy S8 Active

Od czterech lat, każdy kolejny flagowiec Samsunga pojawia się również w wersji Active. Właśnie pojawiła się szczegółowa specyfikacja trzeciego członka rodziny Galaxy S8.

Poprzednie smartfony tego typu zapowiadane były zazwyczaj koło połowy czerwca. Jednak premiera podstawowej wersji S8 oraz S8+ były opóźnione o około miesiąc, dlatego prawdopodobne jest, że o Active usłyszymy więcej w tym miesiącu. A może nawet doczekamy się premiery modelu.

Galaxy S8 Active, tak jak poprzednie wersje będzie smartfonem odpornym na wstrząsy, wodę i zanieczyszczenia. Raczej nie ma szans, żeby smartfon został wyposażony w Infinity Display, ze względu na trudności z zabezpieczeniem takiej wersji wyświetlacza. Oznacza to, że Active będzie jedynym wariantem S8 z płaskim ekranem. Jednak mówi się, że będzie miał rozmiar 5,8″ i proporcje takie jak reszta S8, czyli 18:9. Przez co wizualnie może przypominać nieco LG G6.

W środku Galaxy S8 Active może znaleźć się procesor Snapdragon 835 SoC, 4 GB RAM oraz 64 GB pamięci wewnętrznej. Jednak mówi się, że smartfon otrzyma większą baterię niż 3500 mAh umieszczone w Galaxy S8+. Prawdopodobnie będzie to około 4000 mAh jak w Galaxy S7 Active.

Tak jak w przypadku poprzednich wersji Active, smartfon będzie dostępny jedynie w amerykańskiej sieci telekomunikacyjnej AT&T. Nigdy nie zostało to jasno powiedziane, dlaczego sieć ta ma wyłączność na smartfony Active, ale niestety osoby, które chciałyby otrzymać go w oficjalnej polskiej dystrybucji musza obejść się smakiem.

Source: Phonearena

 

Tagi

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close