TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Sphero BB-8 w Play

Sphero BB-8 w Play

Gratka dla fanów Star Wars. W ofercie sieci Play pojawił się droid BB-8, który jeździ i przekazuje wiadomości w rozszerzonej rzeczywistości.

Sphero BB-8 to unikalna wersja robocika znanego z najnowszej odsłony Gwiezdnych Wojen zatytułowanej „Przebudzenie Mocy”. Droidem steruje się za pomocą smartfona lub tabletu z systemem iOS, Android i Windows Phone, na którym zainstalowana jest odpowiednia aplikacja. Gadżet ma wbudowany żyroskop, reaguje na głos i komendy, umożliwia zapisanie i odtwarzania holograficznych wiadomości. Jego zasięg działania to 30 metrów, a czas pracy baterii wynosi 60 minut. W Play Sphero BB-8 dostępny jest za 699 zł w Play na Kartę, a także od złotówki w ofertach abonamentowych i Mix. W przypadku najniższej Formuły Mix z Internetem przy sprzedaży na odległość (24 doładowania po 30 zł), cena wynosi 319 zł. Decydując się na przykład na Formułę Unlimited 29.99 zł miesięcznie, za droida trzeba zapłacić 289 zł. Urządzenie jest też oferowane w ramach oferty Red Bull Mobile Energy. Dla zainteresowanych – cennik Sphero BB-8 w Play.

Źródło: Play

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
16.67%
2 głosy
33.33%
4 głosy
16.67%
2 głosy
33.33%
4 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top