Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Sprzedaż Motoroli Razr opóźniona, bo jest zbyt wielu chętnych

Motorola Razr to model kultowy, nic więc dziwnego, że premiera jej odświeżonej wersji spotkała się z entuzjazmem. Można śmiało określić powrót lubianego modelu jako jedno z najważniejszych wydarzeń 2019 roku w branży mobilnej. Zainteresowanie smartfonem trochę jednak przerosło producenta – na tyle, że musiał zweryfikować swoje sprzedażowe plany.

blank

Zgodnie z pierwotnym planem, odświeżona Motorola Razr miała trafić do przedsprzedaży 26 grudnia. Do szerszej sprzedaży w wybranych miejscach miała natomiast wejść mniej więcej w połowie stycznia. W tych planach nie przewidziano jednak tak dużego zainteresowania nową Motką. Z tego względu rozpoczęcie sprzedaży zostało opóźnione.

blank

Kiedy więc Razr trafi do sprzedaży? Tego nie wiadomo. Motorola przekazała jedynie wiadomość o opóźnieniu, nie pojawiła się jednak żadna nowa data. Producent zapewnia, że nie przewiduje się znacznego przesunięcia w stosunku do pierwotnej osi czasu dostępności”. Trochę smuci fakt, że o przesunięciu rozpoczęcia sprzedaży poinformowano na kilka dni przed planowanym rozpoczęciem zamówień. 

Tagi

Powiązane Artykuły

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
Close