Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Sprzedaż Nokii 3310 rozpocznie się już w przyszłym tygodniu

Czy odniesie taki sukces jak pierwowzór? Sprzedaż Nokii 3310 drugiej generacji rozpocznie się w Europie już za kilka dni, jednak wokół tego modelu zaprezentowanego przez HMD Global pojawia się coraz więcej kontrowersji. Telefon ma być jeszcze droższy niż zapowiadano.

Podczas targów MWC 2017 producent zapowiedział, że cena modelu 3310 zamknie się w 40 euro. Okazuje się, że HMD Global zdecydowało się na jej podwyższenie o prawie 10 euro. Tak więc teraz będziemy musieli zapłacić w przeliczeniu 230 złotych za telefon, którego specyfikacja nie powala. Warto również dodać, że jest to kwota sugerowana, więc zapewne niewiele sklepów zaoferuje ten sprzęt za taką cenę.

Nie wiadomo, kiedy odbędzie się oficjalna premiera oraz wprowadzenie do sprzedaży Nokii 3310 w naszym kraju. Trzeba jednak się spodziewać, że w Polsce zapłacimy za ten telefon około 300 złotych. Czy warto? Tutaj należałoby przybliżyć nieco specyfikację tego sprzętu. Nokia 3310 2017 została wyposażona w 2,4-calowy ekran pracujący z rozdzielczością 240 x 160 pikseli, 16 MB pamięci na pliki z możliwością rozszerzenia za pomocą karty microSD (maksymalna pojemność: 32 GB), aparat 2 megapiksele z diodą doświetlającą LED oraz Bluetooth 3.0. Producent zdecydował się na zastosowanie baterii o pojemności 1200 mAh, która w połączeniu z taką specyfikacją spokojnie wystarczy na kilka dni używania bez ładowania. Jako dodatkowa funkcjonalność w danych technicznych HMD Global wymienia obecność radia FM, co doskonale obrazuje z jakim telefonem mamy do czynienia.

nokia-3310-2017-1

Tagi

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close