Startuje nowy serwis VOD dla klientów T-Mobile

Startuje nowy serwis VOD dla klientów T-Mobile

T-Mobile oraz TVN S.A. uruchamiają przeznaczony dla klientów telekomu nowy serwis wideo na żądanie – Strefę T-Mobile na należącej do TVN platformie VOD Player.pl, z dostępem do dużej biblioteki filmów i seriali.

Serwis dostępny jest od dzisiaj i mogą z niego korzystać wszyscy obecni oraz nowi klienci sieci T-Mobile w ramach trzech udostępnionych pakietów. Portal ten jest efektem podpisanego w październiku strategicznego porozumienia między obiema firmami. Usługa jest dostępna na urządzeniach mobilnych z systemami operacyjnymi Android, iOS i Windows Phone oraz komputerach osobistych (poprzez przeglądarkę internetową). Dzięki usłudze Multiscreening klienci, posiadając jedno konto, mogą korzystać z serwisu na wszystkich swoich laptopach, tabletach i smartfonach.

Działająca w ramach usługi Player, Strefa T-Mobile zapewnia dostęp na żywo do czołowych programów stacji TVN, jak chociażby „Mam Talent!”, „MasterChef”, czy „Dzień Dobry TVN”. Oprócz tego istnieje możliwość oglądania wybranych polskich i zagranicznych filmów fabularnych – od najpopularniejszych filmów i seriali z Hollywood po nagradzane polskie produkcje. Nie zabrakło także popularnych kanałów telewizyjnych, jak TVN24, TVN Turbo i TVN Style.

Obecni i nowi klienci T-Mobile mogą wybrać jeden z trzech dostępnych pakietów: podstawowy „Start”, „Kids” dla najmłodszych odbiorców oraz przeznaczony dla najbardziej wymagających pakiet „Multi”, który można wypróbować przez miesiąc bez żadnych opłat. Usługa opiera się na modelu miesięcznej subskrypcji – klienci mogą w każdej chwili zdecydować o zakupie bądź rezygnacji z pakietu.

news-tmobile-vod1 Startuje nowy serwis VOD dla klientów T-MobileW ramach pakietu „Start” (domyślnie aktywowany wszystkim nowym i przedłużającym umowę klientom T-Mobile) dostępne są trzy kanały na żywo – TVN Biznes i Świat, TVN Style oraz TVN Turbo. Ponadto kilka odcinków wybranych bajek, seriali i filmów. Pakiet „Kids” oprócz wymienionych powyżej kanałów oferuje ponad 400 odcinków popularnych kreskówek, które zostały dobrane pod kątem dostosowania treści do najmłodszych widzów. W pakiet „Kids”, którego cena wynosi 4.99 zł miesięcznie, wliczono 5 godzin bezpłatnego transferu w T-Mobile. Warto wspomnieć, że w ramach tego zestawu nie są emitowane żadne reklamy. Najbardziej rozbudowany pakiet „Multi” składa się z 16 kanałów telewizyjnych, w tym m.in. TVN24, TVN Biznes i Świat, TVN Turbo, TVN Style, jak również kanały z rodziny AXN, KinoPolska i Filmbox. Ponadto około 130 filmów, takich jak „O północy w Paryżu”, czy „Jak zostać królem”, a co miesiąc premiera prosto z kina (wśród pierwszych premier „Zacznijmy od nowa”, „Dawca Pamięci”, „Sin City 2” Damulka warta grzechu”, „Magia w blasku księżyca”). Każdego miesiąca biblioteka ma być rozszerzana o co najmniej 10 dodatkowych tytułów. Oprócz tego cała masa najciekawszych zagranicznych seriali, w tym m.in. „House of Cards” i „The Walking Dead”. Transmisja danych na potrzeby pakietu jest nielimitowana, a miesięczna opłata wynosi 14.99 zł.

Oferta wydaje się być naprawdę ciekawa i bogata w filmy oraz seriale, a cena utrzymana została na przyzwoitym poziomie. Więcej informacji na stronie T-Mobile oraz pod tym adresem.

Źródło: T-Mobile

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
29.47%
150 głosy
23.97%
122 głosy
22.59%
115 głosy
23.97%
122 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top