Wiadomości

Startuje przedsprzedaż LG Nexus 5X w Play

Play rozpoczął przedsprzedaż najnowszego smartfona z linii Nexus, stworzonego przy współpracy LG i Google – Nexus 5X. Już w przyszłym tygodniu wejdzie on do oferty standardowej.

LG Nexus 5X wyposażony jest w 5.2-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 1080 x 1920 pikseli, sześciordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 808, 2 GB RAM oraz 16/32 GB wbudowanej pamięci. Specyfikację dopełniają aparaty 12.3 Mpix i 5 Mpix, modem LTE cat.6, port USB typu C, czytnik linii papilarnych Nexus Imprint oraz bateria o pojemności 2700 mAh. Nad wszystkim czuwa system Android 6.0 Marshmallow. Ceny Nexusa 5X w Play zaczynają się od 1 zł w ofertach Formuła Smartfon Unlimited, Formuła Smartfon VIP Unlimited dla Firm oraz Formuła Smartfon Unlimited dla Firm PRO. W przypadku taryf mix, jest on do nabycia w kwocie zaczynającej się od 1199 zł w Nowej Elastycznej Formule Mix z Internetem i od 1439 zł w Nowej Formule Mix z Internetem, przy 24 doładowaniach kwotą 60 zł. Dla zainteresowanych – cennik LG Nexus 5X w sieci Play.

Źródło: Play

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close