Wiadomości

Supernet – rusza nowa kampania reklamowa T-Mobile

15 września T-Mobile startuje z kampanią reklamową promującą najnowszą ofertę Supernet. Wystąpią w niej aktorzy Maja Ostaszewska i Piotr Stramowski.

Supernet od T-Mobile to trzy taryfy abonamentowe, w których znaleźć można różne pakiety danych, aplikacje nie zużywające dostępnych środków oraz nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y. W najwyższej opcji klient otrzymuje również 1 GB w roamingu oraz możliwość korzystania z usług bez limitu w Międzynarodowej Strefie T-Mobile. Więcej informacji tutaj.Razem z ofertą ruszy kampania reklamowa z Mają Ostaszewską i Piotrem Stramowskim, znanymi m.in. z filmu ‚Pitbull. Nowe porządki’. Motywem muzycznym, o który oparty został najnowszy ‚Hit od T-Mobile’ jest przebój Raya Charlesa – ‚Hit the road Jack’.Obok głównego spotu pojawią się dwa 15-sekundowe klipy. Pierwszy z nich skierowany jest do osób, które rozpoczynają swoją przygodę z Internetem. Drugi do stałych bywalców Internetu, którzy nie wyobrażają sobie życia bez ulubionych serwisów i nie chcą zastanawiać się, ile zużyli ze swojego pakietu danych.

Źródło: T-Mobile, własne

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close