Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Świąteczna promocja Orange Finanse

Orange wystartował z promocją w ofercie Orange Finanse, oferując co miesiąc 10 złotych zniżki na usługi telekomunikacyjne, 4 tys. złotych szybkiego kredytu, a dla nowych klientów lokaty na koncie oszczędnościowym z oprocentowaniem 3.5% w skali roku.

Dzięki promocji „Super Bank dla Klientów Orange, Święta 2016”, można zaoszczędzić rocznie 120 złotych w postaci zwrotu należności za usługi telekomunikacyjne lub ekstra doładowania na kartę. Aby skorzystać, wystarczy, że suma płatności zrealizowanych kartą wydaną do ich rachunku w banku Orange Finanse wyniesie co najmniej 300 złotych miesięcznie. Promocja łączy się z rabatami Orange Open i mogą z niej skorzystać wszyscy klienci usług mobilnych Orange na kartę i abonament.

Orange Finanse umożliwia w razie potrzeby pozyskanie dodatkowe gotówki. Na zakupy świąteczne można otrzymać do 4 tys. złotych szybkiego kredytu.

Dodatkowe korzyści uzyskuje się po doładowaniu telefonu za pomocą konta bankowego Orange Finanse. Przy każdy zasileniu klient otrzymuje 30% więcej środków do wykorzystania na rozmowy w sieci Orange oraz połączenia z Internetem.

Ponadto, otwierając konto osobiste w Orange Finanse do 2 lutego 2017 roku, można otrzymać promocyjne oprocentowanie konta oszczędnościowego w wysokości 3.5% w skali roku przez maksymalnie 6 miesięcy.

Źródło: Orange

Tagi

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close