Świąteczny rabat w Premium Mobile

news-premium-mobile-rabat

Premium Mobile zaprezentował promocję Freedom Pack, dzięki której klienci posiadający na koncie co najmniej dwie oferty mogą zaoszczędzić rocznie nawet 120 zł.

 

Freedom Pack to specjalna promocja z okazji świąt Bożego Narodzenia, w ramach której posiadacze dwóch abonamentów w Premium Mobile otrzymują na stałe zniżkę w wysokości 5 zł miesięcznie, a posiadacze trzech – 10 zł. W przypadku tego drugiego wariantu, promocja umożliwia oszczędność w wysokości 120 zł rocznie, czyli ekwiwalent kilku miesięcznych abonamentów. Rabaty naliczają się automatycznie.

Więcej informacji w regulaminie promocji – http://premiummobile.pl/wp-content/uploads/2016/12/REGULAMIN-PROMOCJI-FREEDOM-PACK.pdf

Oferta Premium Mobile to przede wszystkim taryfa Freedom 1, w której klienci otrzymują nielimitowane połączenia i SMS-y do wszystkich sieci komórkowych, 5 GB Internetu, elastyczną i bezterminową umowę oraz gwarancję stałej ceny – 19.90 zł. Oprócz tego są również Freedom 2 i Freedom 3 z dodatkowymi MMS-ami bez limitu do wszystkich sieci i 10 GB Internetu LTE – wszystko w cenach do 30 zł.

Źródło: Premium Mobile

Your opinion

What is your opinion on that?

I like
I have mixed feelings
I do not like
I have no opinion
70%
7 votes
30%
3 votes
0%
0 votes
0%
0 votes

Comments

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top